Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Červnová výprava

7. června, 15:45 - 9. června, 16:54

Blíží se nám letošní poslední oddílová výprava, která bude od pátku 7.6. do neděle 9.6. Pojedeme do Světlé nad Sázavou, kde nás Olaf na obě noci „ubytuje“ na rodinném políčku. V sobotu a v neděli si uděláme procházky po okolí a také vás bude čekat poslední úsek celoroční hry.
 
Sraz bude 7.6. v 15:45 na Hlavním nádraží (jako vždy u sloupů v hale), návrat bude v neděli v 16:54 tamtéž.
Do batohu na záda si zabalte: věci na spaní v lese (spacák, karimatka, celta, přístřešek/igelit), jídlo (snídaně i večeře bude možné vařit na ohni, obědy studené), dostatek vody (bude možnost si ji doplnit, ale mějte s sebou minimálně 1,5l), oblečení podle počasí, vhodné boty, věci osobní potřeby, čelovku, výzbroj a výstroj (papír, tužku, nůž, uzlovačku, šátek), 200 Kč na cestu, do města se může hodit i drobné kapesné. S sebou si zabalte i malý batůžek (třeba takový, který si berete na jednodenní výpravu), protože velké batohy bude možné nechat na našem spacím místě a přes den budeme moci chodit na lehko 🙂
Poprosím vás o vyplnění tabulky  (odkaz v mailu z 29.5.) do pondělí 3.6.! Abychom měli přehled, kolik nás pojede a mohli včas koupit lístky i místenky do vlaku.

Podrobnosti

Zahájení:
7. Červen, 15:45
Ukončení:
9. Červen, 16:54
Cena:
200Kč