Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Točník 2022

5. května, 16:00 - 8. května, 18:00

 Milí Mamuti,

blíží se nám Točník, proto posílám podrobnější informace. O víkendu 7. – 8. května budeme na hradě Točníku prezentovat široké veřejnosti naše experimenty. Neváhejte rozdat letáčky a pozvat rodinu, kamarády…Také můžete sledovat událost na facebooku.

Sraz: v pátek 6.5. v 16:00 na Zličíně na autobusovém nádraží na nástupišti č. 7 (bus 384 směr Zdice, Hořovice). Pojedeme linkovým autobusem do Žebráku a pak kousek pěšky na Točník. Případné dotazy ohledně cesty směřujte na Martina (603 808 750) nebo Fíka (605 753 907)

Návrat: v neděli 8.5. kolem 18:15-18:30 k vodárenské vě

ži (na křižovatku ulic U Sparty a Na Výšinách). Pojedeme pronajatým autobusem, vyrážet budeme cca v 17:00 od hradu, čas příjezdu záleží na dopravě.

Co s sebou:

Věci na spaní – dobrý spacák a karimatku, hodí se i celta, teplé pyžamo. Budeme sice spát pod střechou, ale prostory nejsou vytápěné.

Oblečení – důležitý je praoděv a doplňky k němu, v případě chladnějšího počasí si vemte i nějaké oblečení pod praoděv a deku (vše ideálně přírodní barvy). Kromě praoděvu budete samozřejmě potřebovat i normální (teplé) oblečení a doporučujeme přibalit i něco proti dešti.

Jídlo – páteční večeře, 2x snídaně, 2x oběd. Snídaně a večeři je možné vařit na ohni v ešusu, k dispozici bude i rychlovarka; obědy studené. Na hradě je také bufet, kde je možné zakoupit drobné občerstvení (langoše, párek v rohlíku atd.). Sobotní večeře je zajištěná vedením. Pitná voda na hradě je.

Ostatní – hrneček, ešus, lžíci, čelovku/svítilnu, láhev na pití, kapesné do buf

etu, kartáček a pastu, …

Zabalte si prosím vše do batohu na záda! Cesta od autobusu není dlouhá, ale je velice nepohodlné nést nějaké zavazadlo v ruce.

Na co se můžete těšit – až v sobotu skončí prezentace experimentů pro veřejnost, užijeme si trochu atmosféry středověkého hradu. Nejprve vás bude čekat hra a když to dobře dopadne, tak za odměnu bude i pořádná hostina!

Poslední důležitá věc je zaznačit do tabulky zda na Točník pojede či nikoliv. Učiňte tak prosím co nejdříve, nejpozději však do pátku 29.4. 

V případě dotazů nám neváhejte napsat. 

Těšíme se na vás!

Vedení

Podrobnosti

Zahájení:
5. Květen, 16:00
Ukončení:
8. Květen, 18:00

Místo konání

Točník
Hrad Točník 267 51

Pořadatel

Maky
Telefon:
721 425 234
Email:
makynak22@gmail.com