Tutumové

Tutumové jsou starší členové, kteří se starají o přidělenou družinu. Kontakty na tutumy najdete v sekci kontakty.

Kika

Kika

Kristýna Bečvářová (15 let)

Členka oddílu od roku 2013. Studentka Střední odborné školy pro administrativu Evropské unie, obor právní administrativa. Nyní zkouší experiment hudba. Ráda cestuje, píše povídky nebo chodí běhat.
Terka

Terka

Tereza Hourová (15 let)

Členka oddílu od roku 2016. Věnuje se experimentu hudba. Mezi její koníčky patří akrobatický rock’n’roll a k tomu zkouší hrát na různé hudební nástroje. Chodí na Gymnázium Na Pražačce. „Oddíl miluju, je to prostě mamutí rodina, kterou jinde nenajdete“

Klárka

Klárka

Klára Březinová (15 let)

Členka oddílu od roku 2015. Od dětství závodně tancuje hip hop, je juniorskou mistryní Evropy. K jejím koníčkům patří hra na kytaru, čtení a kreslení. Věnuje se experimentu vaření. Tutumka Havranů.

Pecen

Pecen

Lukáš Vašek (16 let)

Členem oddílu od roku 2013. Zabývá se experimentem keramika. Navštěvuje Gymnázium nad Štolou v Praze 7 a rád hraje počítačové hry.

Fifon

Fifon

Filip Mikulecký (15 let)

Členem oddílu od roku 2014, tutumem je prvním rokem. Od příchodu do oddílu se věnuje experimentu dřevo, oheň. Rád sportuje, ale na pořádný spánek nedá dopustit. ,,V oddíle se cítím dobře, nejvíc se mi na něm líbí, že i přes všechny rozdíly, ať už věku nebo povahy, dokážeme být všichni přátelé.“ Tutum Sokolů.

Kolďas

Kolďas

Jáchym Kolda (15 let)

Členem oddílu od roku 2013. Od začátku se věnuje experimentu dřevo a oheň. Již od 3 let hraje závodně fotbal a k jeho zálibám patří i hry na počítači. Chodí na Gymnázium Milady Horákové v Praze 4.

Share This