Tutumové

Tutumové jsou starší členové, kteří se starají o přidělenou družinu. Kontakty na tutumy najdete v sekci kontakty.

Terka

Terka

Tereza Bečvářová (17 let)

Členka oddílu od roku 2012. Tutum třetím rokem. Studentka gymnázia Na Zatlance. Ráda sportuje a baví jí cestování a herectví. Aktivně se věnuje lakrosu. V oddíle se věnuje především experimentu vaření. Nesnáší nudu a ráda poznává přírodu. Tutumka Vlků.

Jerevan

Jerevan

Adam Úředníček (17 let)

Členem oddílu od roku 2013, tutumem druhý rok. Student Gymnázia Jana Keplera. Praktikoval experiment oheň, nyní však zkouší kovotepání. K jeho koníčkům patří četba, sledování seriálů a hraní badmintonu. Tutum Vlků.

Klárka

Klárka

Klára Březinová (15 let)

Členka oddílu od roku 2015. Od dětství závodně tancuje hip hop, je juniorskou mistryní Evropy. K jejím koníčkům patří hra na kytaru, čtení a kreslení. Věnuje se experimentu vaření. Tutumka Havranů.

Martin

Martin

Martin Mrázek (17 let)

Členem oddilu od roku 2013. Hrdý Havran. Student technického lycea na střední přůmyslové škole. Mezi experimenty se zajmá především o výrobu čehokoliv bez pouziti novodobých vymožeností. Rád hraje hry na počítači ale i sportuje, ale hlavně miluje poslouchání hudby. Tutum Havranů.

Fifon

Fifon

Filip Mikulecký (14 let)

Členem oddílu od roku 2014, tutumem je prvním rokem. Od příchodu do oddílu se věnuje experimentu dřevo, oheň. Rád sportuje, ale na pořádný spánek nedá dopustit. ,,V oddíle se cítím dobře, nejvíc se mi na něm líbí, že i přes všechny rozdíly, ať už věku nebo povahy, dokážeme být všichni přátelé.“ Tutum Sokolů.

J.J.

J.J.

Jakub Jahn (17 let)

Členem oddílu od roku 2011. Tutumem je druhým rokem. Miluje hraní na hudební nástroje a ježdění na longboardu. Studuje Střední školu řemeslnou a uměleckou – obor umělecký řezbář. Srdcem Vlk. Tutum Sokolů.

Share This