Tutumové

Tutumové jsou starší členové, kteří se starají o přidělenou družinu. Kontakty na tutumy najdete v sekci kontakty.

Kika

Kika

Kristýna Bečvářová (16 let)

Členka oddílu od roku 2013. Studentka Střední odborné školy pro administrativu Evropské unie, obor právní administrativa. Nyní zkouší experiment hudba. Ráda cestuje, píše povídky nebo chodí běhat.
Terka

Terka

Tereza Hourová (16 let)

Členka oddílu od roku 2016. Věnuje se experimentu hudba. Mezi její koníčky patří akrobatický rock’n’roll a k tomu zkouší hrát na různé hudební nástroje. Chodí na Gymnázium Na Pražačce. „Oddíl miluju, je to prostě mamutí rodina, kterou jinde nenajdete“

Klárka

Klárka

Klára Březinová (16 let)

Členka oddílu od roku 2015. Tutumka třetím rokem. Věnuje se experimentu vaření. K jejím koníčkům patří hra na kytaru, tancování a kreslení. Již druhým rokem studuje na Gymnáziu Na Zatlance.

Smolíček

Smolíček

Martin Soukup (16 let)

Členem oddílu od roku 2013. Věnuje se experimentu kovotepání. K jeho zálibám patří hra na baskytaru a tvorba elektronické hudby. Chodí na Akademické Gymnázium na Praze 1.

Fifon

Fifon

Filip Mikulecký (16 let)

Členem oddílu od roku 2014, tutumem je prvním rokem. Od příchodu do oddílu se věnuje experimentu dřevo, oheň. Rád sportuje, ale na pořádný spánek nedá dopustit. ,,V oddíle se cítím dobře, nejvíc se mi na něm líbí, že i přes všechny rozdíly, ať už věku nebo povahy, dokážeme být všichni přátelé.“ Tutum Sokolů.

Kody

Kody

Jáchym Kolda (16 let)

Členem oddílu od roku 2013. Od začátku se věnuje experimentu dřevo a oheň. Již od 3 let hraje závodně fotbal a k jeho zálibám patří i hry na počítači. Chodí na Gymnázium Milady Horákové v Praze 4.

Share This