Vedoucí

Všichni naši vedoucí jsou odchovanci a bývalí členové oddílu. Kontakty na vedoucí najdete v sekci kontakty.
Maky

Maky

Markéta Březinová

Studentka magisterského studia demografie na PřfUK. Členka oddílu od roku 2009, dva roky tutum družiny Vlků. Vedoucím od roku 2016. Její vášní je zpracovávání kamene. Kromě oddílu se věnuje českému lakrosu, také ráda jí a spí. V současné době úřadující náčelnice.
Fík

Fík

František Kloda

Student Přírodovědecké fakulty UK oboru Bioinformatika. Členem oddílu od roku 2009, vedoucím od roku 2018. Našel zálibu ve výrobě hudebních nástrojů a zpracovávání živočišných materiálů. Dlouhodobě se věnuje novému cirkusu.
Slon

Slon

Milič Maryška

Student fakulty strojní na ČVUT. Členem oddílu od roku 2010, vedoucím od roku 2017. Z experimentálního hlediska se zabývá kovolitím. K jeho koníčkům patří historický šerm, lyžování či jízda na kole.
Terka

Terka

Tereza Bečvářová

Studentka 3. lékařské fakulty UK. Členkou oddílu od roku 2012. Vedcoucím od roku 2019. Ráda sportuje. Baví jí cestování a herectví. Aktivně hraje Český lakros. V oddíle se věnuje především experimentu vaření a nově textilu. Nesnáší nudu a ráda poznává přírodu.
Martin

Martin

Martin Mrázek

Členem oddilu od roku 2013 a vedoucím od roku 2019. Hrdý Havran. Student učitelství matematiky na pedagogické fakultě UK. Rád hraje hry na počítači ale i sportuje, ale hlavně miluje poslouchání hudby. „Zábava především“
Pecen

Pecen

Lukáš Vašek

Členem oddílu od roku 2013. Zabývá se experimentem keramika. Navštěvuje Gymnázium nad Štolou v Praze 7 a rád hraje počítačové hry.
Klárka

Klárka

Klára Březinová

Členka oddílu od roku 2016, tři roky tutum Havranů a Vlků, vedoucí od roku 2021. Věnuje se experimentu vaření. K jejím koníčkům patří hra na kytaru, tancování a kreslení. Studuje na Fakultě sociálních věd UK.
Terka

Terka

Tereza Hourová

Členka oddílu od roku 2016 a vedoucí od roku 2022. Věnuje se experimentu hudba. Mezi její koníčky patří akrobatický rock’n’roll a k tomu zkouší hrát na různé hudební nástroje. Studuje Právnickou fakultu UK a Pedagogickou fakultu UK se zaměřením na matematiku.

Kody

Kody

Jáchym Kolda

Členem oddílu od roku 2013, vedoucím od roku 2022. Od začátku se věnuje experimentu dřevo a oheň. Již od 3 let hraje závodně fotbal a k jeho koníčkům patří i kalistenika. Chodí na Gymnázium Milady Horákové v Praze 4.
Smolíček

Smolíček

Martin Soukup

Členem oddílu od roku 2013 a vedoucím od roku 2022. Dlouhodobě se věnuje experimentu kovotepání. K jeho zálibám patří hra na baskytaru a tvorba elektronické hudby. Chodí na Akademické Gymnázium na Praze 1.
Share This