Přihlášky a platby

Nutná byrokracie pro přihlášení do oddílu

 

Přihlašování do oddílu probíhá VŽDY po předchozí domluvě. Nejdříve je nutné zanést informace o uchazeči do systému DDM. Nejlépe poslouží aplikace na webu DDM. Pokud vaše dítě do oddílu již chodí, k přihlašování/registraci do aplikace slouží mailová adresa, kterou jste zanesli do přihlášky v předchozích letech.

Po přihlášení (či registraci) do webové aplikace DDM pokračujte rozkliknutím sekce „Kroužky“.

 

V pravé části stránky lze pomocí filtru dohledat naše družinové schůzky. Nejsnadnější je v sekci „Místa“ zvolit „Vodárenská věž Letná“.

 

Vybraný termín rozklikněte a potvrďte „Přihlásit“. Aplikace vás dále provede krok za krokem.

 

Po přihlášení dítěte na kroužek skrze aplikaci vám zašleme přihlášku, která obsahuje informace potřebné k provedení platby. Veškerá tato administrativa vyžaduje přihlášení k počítači v síti DMM. Může se stát, že bude několik dní trvat, než přihláška dorazí. Pokud přihláška na zadaný mail nepřichází, bývá zpravidla ke stažení v aplikaci DDM.

Podepsanou a vyplněnou přihlášku vyfoťte či naskenujte a zašlete na mamuti@mamuti.cz. 

Zápisné na celý rok činí 900,- Kč, na pololetí 500,- Kč. Budeme požadovat zaplacení celé částky převodem (popř. poštovní složenkou) na účet DDM Prahy 7. Veškeré platební údaje – číslo účtu i variabilní symbol atp. jsou uvedeny na přihlášce. (!!Pozor na kód banky – /6000!!)

Share This