Tutumové

Tutumové jsou starší členové, kteří se starají o přidělenou družinu. Kontakty na tutumy najdete v sekci kontakty.
Kuba

Kuba

Jakub Ježek

Student gymnázia v Holešovicích (jak se to jmenuje tam radši dávat nebudu, někdo by si to mohl třeba přečíst žejo), členem oddílu od roku 2015, tutumem od roku 2021. Zajímá ho programování a hraní pingpongu.
Eliška

Eliška

Eliška Kuchaříková

Studentka Gymnázia nad Kavalírkou. Členkou oddílu od roku 2016, tutumem od roku 2021. Zajímá se o historii a archeologii. Ve volném čase ráda peče a sportuje.
Olaf

Olaf

Oliver Zeiner

Člen oddílu od roku 2016, tutumem od roku 2022. Student Střední průmyslové školy sdělovací techniky Panská. Několik let se věnoval experimentu kovotepání, nyní je na experimentu dřevo a oheň. K jeho zálibám patří závodní skládání Rubikovy kostky a focení.
David

David

David Houra

Členem oddílu od roku 2017, tutumem od roku 2022. Student SPŠE Ječná, obor Informační technologie. Ve svém volném čase se věnuju hraní na různé hudební nástroje (pozoun,kytara,bicí).
Matěj

Matěj

Matěj Laš

Členem oddílu od roku 2017. Studuje gymnázium Karla Sladkovského. Věnuje se experimentu oheň a dřevo. Dále sportovně šermuje, zajímá ho zdravověda, hraje na bicí, nepohrdne ani dobrou knihou či počítačovou hrou.

Óza

Óza

Rozálie Mrázková

Studentka přírodovědného lycea Podskalská. Členka oddílu od tábora 2017. Prvním rokem tutum. Věnuje se experimentu keramika. Hraje český lakros. Ráda poslouchá hudbu a jezdí na koni.

Share This