Tutumové

Tutumové jsou starší členové, kteří se starají o přidělenou družinu. Kontakty na tutumy najdete v sekci kontakty.

Terka

Terka

Tereza Hourová

Členka oddílu od roku 2016. Věnuje se experimentu hudba. Mezi její koníčky patří akrobatický rock’n’roll a k tomu zkouší hrát na různé hudební nástroje. Chodí na Gymnázium Na Pražačce. „Oddíl miluju, je to prostě mamutí rodina, kterou jinde nenajdete“

Kody

Kody

Jáchym Kolda

Členem oddílu od roku 2013. Od začátku se věnuje experimentu dřevo a oheň. Již od 3 let hraje závodně fotbal a k jeho zálibám patří i hry na počítači. Chodí na Gymnázium Milady Horákové v Praze 4.

Kuba

Kuba

Jakub Ježek

Student gymnázia v Holešovicích (jak se to jmenuje tam radši dávat nebudu, někdo by si to mohl třeba přečíst žejo), členem oddílu od roku 2015, tutumem od roku 2021. Zajímá ho programování a hraní pingpongu.
Smolíček

Smolíček

Martin Soukup

Členem oddílu od roku 2013. Věnuje se experimentu kovotepání. K jeho zálibám patří hra na baskytaru a tvorba elektronické hudby. Chodí na Akademické Gymnázium na Praze 1.

Eliška

Eliška

Eliška Kuchaříková

Studentka Gymnázia nad Kavalírkou. Členkou oddílu od roku 2016, tutumem od roku 2021. Zajímá se o historii a archeologii. Ve volném čase ráda peče a sportuje.

Jirka

Jirka

Jiří Mourek

Student Gymnázia Jana Keplera. Členem oddílu od roku 2016/17, tutum od tábora 2021. Zajímají ho staré počítače, počítačové hry, matematika a pánská móda dávno minulá.

Share This