Tutumové

Tutumové jsou starší členové, kteří se starají o přidělenou družinu. Kontakty na tutumy najdete v sekci kontakty.

Kuba

Kuba

Jakub Ježek

Student gymnázia v Holešovicích (jak se to jmenuje tam radši dávat nebudu, někdo by si to mohl třeba přečíst žejo), členem oddílu od roku 2015, tutumem od roku 2021. Zajímá ho programování a hraní pingpongu.
Eliška

Eliška

Eliška Kuchaříková

Studentka Gymnázia nad Kavalírkou. Členkou oddílu od roku 2016, tutumem od roku 2021. Zajímá se o historii a archeologii. Ve volném čase ráda peče a sportuje.

Jirka

Jirka

Jiří Mourek

Student Gymnázia Jana Keplera. Členem oddílu od roku 2016/17, tutum od tábora 2021. Zajímají ho staré počítače, počítačové hry, matematika a pánská móda dávno minulá. Věnuje se experimentu kovolití.

Olaf

Olaf

Oliver Zeiner

Člen oddílu od roku 2016, tutumem od roku 2022. Student Střední průmyslové školy sdělovací techniky Panská. Několik let se věnoval experimentu kovotepání, nyní je na experimentu dřevo a oheň. K jeho zálibám patří závodní skládání Rubikovy kostky a focení.

Dumbo

Dumbo

Ondřej Škoda

Člen oddílu od roku 2014, tutum od roku 2022. Studuje gymnázium Přípotoční ve Vršovicích. Mezi jeho koníčky patří hraní počítačových her a technologie obecně.

David

David

David Houra

Členem oddílu od roku 2017, tutumem od roku 2022. Student SPŠE Ječná, obor Informační technologie. Ve svém volném čase se věnuju hraní na různé hudební nástroje (pozoun,kytara,bicí).

Share This