Vedoucí

Všichni naši vedoucí jsou odchovanci a bývalí členové oddílu. Kontakty na vedoucí najdete v sekci kontakty.

Maky

Maky

Markéta Březinová (21 let)

Studentka demografie na PřfUK. Členka oddílu od roku 2009, dva roky tutum družiny Vlků. Vedoucím od roku 2016. Její vášní je zpracovávání kamene. Kromě oddílu se věnuje českému lakrosu, také ráda jí a spí. V současné době úřadující náčelnice.

Světluška

Světluška

Adéla Koldová (27 let)

Absolventka oboru Forenzní analýza na VŠCHT a oboru Specializace v pedagogice. Členkou oddílu od roku 2002, vedoucím od roku 2011. Specializuje se na výrobky ze dřeva a rozdělávání ohně. K jejím zálibám patří pobyt v přírodě, bushcraft, sport (např. lakros) a především hudba. Má vřelý vztah k historii oddílu a jeho tradicím.

Honza

Honza

Jan Křeček (25 let)

Student všeobecného lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Členem oddílu od roku 2005, vedoucím od roku 2013. Několik let se věnoval experimentu kámen a nyní se zabývá keramikou. K jeho zálibám patří sport všeho druhu, hra na kytaru a spánek. Exnáčelník.

Pepíno

Pepíno

Josef Laurin (24 let)

Student molekulární biologie na Univerzitě Karlově. Členem oddílu od roku 2006, vedoucím od roku 2014. Dlouhodobě se věnuje experimentu kovotepání. Jeho vášní je gafický design (http://bit.ly/2AjEE7K). Holduje hlasité elektronické hudbě a popíjení kávy v pražských kavárnách. Někdy též čte a prozkoumává rozpadlé zapomenuté objekty na okrajích vesnic. ,,Každý jsme jiný a čím odlišnější, tím je to větší sranda.“
Fík

Fík

František Kloda (19 let)

Nově student Přírodovědecké fakulty UK oboru Bioinformatika. Členem oddílu od roku 2009, vedoucím od roku 2018. Našel zálibu ve výrobě hudebních nástrojů a zpracovávání živočišných materiálů. Dlouhodobě se věnuje novému cirkusu.
Slon

Slon

Milič Maryška (20 let)

Student technického lycea. Členem oddílu od roku 2010, vedoucím od roku 2017. Z experimentálního hlediska se zabývá kovolitím. K jeho koníčkům patří historický šerm, lyžování či jízda na kole. ,,Jsem sice mladý vedoucí, ale zato mám blíže k vašim dětem.“

Kocour

Kocour

Michal Hercík (19 let)

Student technického lycea na Smíchovské průmyslové škole. Členem oddílu od roku 2009, vedoucím od roku 2017. Dlouhodobě se věnuje odlévání kovu. Miluje moderní vymoženosti, ale stejně tak i přírodu a klid s ní spjatý. Rád sportuje a vyžívá se v příležitostném vaření. Věnoval se osm let karate a odmalička jezdí na kole.

Terka

Terka

Tereza Bečvářová (19 let)

Studentka gymnázia Na Zatlance. Členkou oddílu od roku 2012. Vedcoucím od roku 2019. Ráda sportuje. Baví jí cestování a herectví. Aktivně hraje Český lakros. V oddíle se věnuje především experimentu vaření a nově textilu. Nesnáší nudu a ráda poznává přírodu.

Martin

Martin

Martin Mrázek (18 let)

Členem oddilu od roku 2013 a vedoucím od roku 2019. Hrdý Havran. Student technického lycea na střední přůmyslové škole. Rád hraje hry na počítači ale i sportuje, ale hlavně miluje poslouchání hudby. „Zábava především“

Pecen

Pecen

Lukáš Vašek (17 let)

Členem oddílu od roku 2013. Zabývá se experimentem keramika. Navštěvuje Gymnázium nad Štolou v Praze 7 a rád hraje počítačové hry.

Share This