Vedoucí

Všichni naši vedoucí jsou odchovanci a bývalí členové oddílu. Kontakty na vedoucí najdete v sekci kontakty.

Honza

Honza

Jan Křeček (23 let)

Student všeobecného lékařství na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Členem oddílu od roku 2005, vedoucím od roku 2013. Několik let se věnoval experimentu kámen a nyní se zabývá keramikou. K jeho zálibám patří sport všeho druhu, hra na kytaru a spánek. V současné době úřadujícím náčelníkem.

Borůvka

Borůvka

Lucie Malinská (27 let)

Absolventka fakulty stavební ČVUT. Pracuje jako projektantka silnic. Členkou oddílu od roku 2001, vedoucím od roku 2012. Patří v oddíle k uznávané autoritě v oblasti textilu. K jejím koníčkům patři sport všeho druhu, ráda provozuje drobné ruční práce – ovšem nesnáší kreslení. ,,Oddíl mě baví, mám ráda děti a jsme dobrá parta přátel. Práce je občas nad hlavu, ale tábor za to stojí!“

Světluška

Světluška

Adéla Koldová (26 let)

Absolventka oboru Forenzní analýza na VŠCHT. V současné době studuje Specializaci v pedagogice. Členkou oddílu od roku 2002, vedoucím od roku 2012. Specializuje se na výrobky ze dřeva a rozdělávání ohně. K jejím zálibám patří pobyt v přírodě, bushcraft, sport (např. lakros) a především hudba. Má vřelý vztah k historii oddílu a jeho tradicím.

Pepíno

Pepíno

Josef Laurin (23 let)

Student molekulární biologie na Univerzitě Karlově. Členem oddílu od roku 2006, vedoucím od roku 2014. Dlouhodobě se věnuje experimentu kovotepání. Jeho vášní je gafický design (http://bit.ly/2AjEE7K). Holduje hlasité elektronické hudbě a popíjení kávy v pražských kavárnách. Někdy též čte a prozkoumává rozpadlé zapomenuté objekty na okrajích vesnic. ,,Každý jsme jiný a čím odlišnější, tím je to větší sranda.“
Maky

Maky

Markéta Březinová (20 let)

Studentka demografie na PřfUK. Členka oddílu od roku 2009, dva roky tutum družiny Vlků. Vedoucím od roku 2016. Její vášní je zpracovávání kamene. Kromě oddílu se věnuje českému lakrosu, také ráda jí a spí.

Slon

Slon

Milič Maryška (18 let)

Student technického lycea. Členem oddílu od roku 2010, vedoucím od roku 2017. Z experimentálního hlediska se zabývá kovolitím. K jeho koníčkům patří historický šerm, lyžování či jízda na kole. ,,Jsem sice mladý vedoucí, ale zato mám blíže k vašim dětem.“

Kocour

Kocour

Michal Hercík (17 let)

Student technického lycea na Smíchovské průmyslové škole. Členem oddílu od roku 2009, vedoucím od roku 2017. Dlouhodobě se věnuje odlévání kovu. Miluje moderní vymoženosti, ale stejně tak i přírodu a klid s ní spjatý. Rád sportuje a vyžívá se v příležitostném vaření. Věnoval se osm let karate a odmalička jezdí na kole.

Fík

Fík

František Kloda (18 let)

Student Arcibiskupského gymnázia. Členem oddílu od roku 2009, vedoucím od roku 2018. Našel zálibu ve výrobě primitivních hudebních nástrojů a ještě radši na ně hraje. Dlouhodobě se věnuje novému cirkusu.
Adam

Adam

Adam Hora (17 let)

Student gymnázia Jana Keplera. Členem oddílu od roku 2013, vedoucím od roku 2018. V poslední době se zabývá hlavně odléváním kovů a příležitostně se věnuje i jiným experimentům. Dlouhodobě se věnuje novému cirkusu, především žonglování.

Share This