Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Praxe – výroba pravěkých bot a oděvů

9.4.2022, 10:00 - 20:00

Ahoj Mamuti,

na začátku května nás čeká Točník, kde opět budeme prezentovat naše experimenty. Aby nám to u toho slušelo a vypadali jsme pravěce, bude se v sobotu 9.4. konat akce na výrobu praoděvů, prabot a doplňků. Akce se uskuteční na věži od 11:00 až do večera. Základní občerstvení bude zajištěno, ale bude vítáno, když každý něco dobrého přinese 🙂
 
Prosíme vás o vyplnění dotazníku o účasti a zaškrtnutí věcí, které si budete chtít vyrobit. Dotazník prosím vyplňte nejpozději do středy 23.3! (I v případě, že na akci neplánujete dorazit, zaškrtněte to prosím dotazníku). V příloze mailu najdete i prezentaci podle které si můžete vybrat typ praoděvu.
 
O nákup materiálu se postaráme a moc nám pomůže, když budeme vědět kolik čeho nakoupit. Materiál můžeme koupit i pro ty, kteří na akci nepřijdou a chtěli by si pak věci vyrobit doma. Cena jednoho kompletního oděvu se bude pohybovat kolem 700 Kč, bude záležet na zvoleném střihu a množství látky. Cena jednoho páru bot bude kolem 600 Kč. Pro každého bude cena stanovena individuálně podle použitého množství a typu materiálu.
 
Budeme rádi, když dorazíte i s rodiči, kteří vám s výrobou trochu pomohou. Také budeme moc rádi, pokud s sebou vezmete šicí stroj, šití nám pak půjde výrazně rychleji.
 
Těšíme se na viděnou!

Vedení

Podrobnosti

Datum:
9.4.2022
Čas:
10:00 - 20:00

Místo konání

Vodárenská věž Letná

Pořadatel

Maky
Telefon:
721 425 234
Email:
makynak22@gmail.com