Vyhlášení druhého kola fotosoutěže

 

První kolo naší fotosoutěže mělo celkem úspěch, proto jsme se rozhodli vyhlásit další. Tentokrát bylo zadané téma „Zatím co spíme“ a vaše snímky nás potěšily i pobavily. Bylo opět těžké rozhodnout o vítězi, hodnocení poroty bylo ještě vyrovnanější, něž minulé kolo. První místo dopadlo dokonce nerozhodně, takže vítězem tohoto kola se stávají dvě fotografie.

Vítězem druhého kola fotosoutěže na téma „Zatím co spíme“ se stává Káťa a Matěj! Gratulujeme vítězům a všem ostatním děkujeme za účast, všechny fotky byly opět skvělé a nápadité. A posuďte sami, že vybrat z těchto dvou fotek ten lepší sen, opravdu nebylo jednoduché. A i kdyby vyhrála jen jedna z těchto fotek, tak by vlastně vítězem pořád byli Káťa i Matěj, protože zásluhy fotografa i modela jsou skoro stejné 🙂

Matěj – Keramikův sen o táboře

Káťa – Matěj sní, že bude včelkou Májou

Všechny příspěvky poslané do tohoto kola fotosoutěže nejdete zde v galerii. Doufáme, že vás focení bavilo a třeba se příště zapojí více fotografů.

Maruška Vr. – Zvuková fotografie, co se děje když spím

Vyhlášení prvního kola fotosoutěže

Abychom se v době nouzového stavu trochu obveselili, vyhlásili jsme mamutí fotosoutěž. Úkolem bylo vyfotit sérii fotek na téma “Příběh kolem nás”. Fotek se nám sice nesešlo příliš, ale zato byly všechny originální. Děkujeme všem, za zaslané příspěvky, ať už se jednalo o fotky z přírody, příběhy inspirované životem v karanténě nebo věcmi kolem nás. Všechny fotky byly povedené a bylo tedy těžké vybrat jednoho vítěze. Ale je to soutěž, takže nám nezbylo nic jiného, než někoho vybrat.

Fotky jsme hodnotili z hlediska splnění zadání, nápaditosti a provedení. Vítězem fotosoutěže na téma “Příběh kolem nás” se stává Olaf se sérií fotek “Koloběh života”! Fotky byly krásné s originálními náměty, sice téma není úplně veselé, ale u poroty (vedení) sklidilo úspěch.

Velmi také oceňujeme snahu Káti a Matěje, kteří si se svým příběhem hodně vyhráli a taky nás tím pobavili. Takový příběh z karantény vytvořil i David, naštěstí i tady vše dobře dopadlo a zlý tuleň nikoho nenakazil. Nesmíme zapomenout také na Koalu a Elišku, obě se vydaly fotit do přírody, Eliška fotila krásnou jarní krajinu a Koala dokonce potkala mamuta. Příspěvek do soutěže poslala také Klárka, která dokumentovala pečení beránka. Úvodní fotka je od Maky, která jakožto jeden z porotců nesoutěžila, ale ráda se do soutěže zapojila.

Olafovi gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Doufáme, že vás focení bavilo, nás vaše fotky bavily hodně!

V galerii naleznete všechny soutěžní fotografie. Tak třeba zase někdy příště.

 

Share This